Федеральна комісія зі зв'язку США скасовує правила мережевого нейтралітету

1 хв. читання

Федеральна комісія зі зв'язку США (FCC) проголосувала за анулювання встановлених два роки тому правил щодо дотримання мережевого нейтралітету, що забороняли платне підвищення переваг, блокування доступу та обмеження швидкості звернення до контенту та послуг, що розповсюджуються на законних підставах.

Двоє демократів з п'яти членів комісії FCC проголосували за збереження мережевого нейтралітету, а два учасники, висунуті республіканською партією, наполягали на скасуванні правил. Керівник FCC віддав п'ятий голос за скасування нейтралітету. Представники Mozilla, EFF та інших правозахисних організацій мають намір скасувати прийняті рішення в конгресі США (Конгрес повинен затвердити рішення FCC).

Наявні правила мережевого нейтралітету підтримували відкритий характер мережі та закріплювали за користувачами право будь-коли зайти на будь-які мережні ресурси, а за розробниками – можливість створювати нові сервіси та продукти без необхідності отримання дозволів.

Прихильники нейтралітету, серед яких великі контент-провайдери та онлайн-сервіси, заявляють про неприпустимість розподілу пріоритетів для різних видів та джерел трафіку, оскільки це неминуче призведе до погіршення якості доступу до одного сайту шляхом збільшення пріоритетів для інших, а також ускладнить запуск нових сервісів.

Противники нейтралітету, серед яких інтернет-провайдери та виробники мережевого обладнання, домагалися можливості зміни пріоритетів для різного виду трафіку на свій розсуд, з метою отримання відрахувань з контент-провайдерів за підвищення швидкості доступу до їх ресурсів або для підвищення якості доступу до своїх сервісів шляхом обмеження швидкості до сервісів конкурентів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація