Facebook і Google відмовились прокладати підводний кабель до Гонконгу

1 хв. читання

Facebook і Google не будуть прокладати підводний кабель між Лос-Анджелесом і Гонконгом. Це мала бути частину проєкту PLCN (Pacific Light Cable Network), однак плани компаній змінились. Передбачається, PLCN працюватиме лише між США, Тайванем і Філіппінами.

Проєкт PLCN представили у 2016 році — підводна лінія повинна була б з'єднати Лос-Анджелес, Гонконг та мала б розгалуження у Тайвані й Філіппінах. Участь у проєкті брали три компанії: Google (якій належить тайванський філіал), Facebook (філіппінський) та PLDC (Pacific Light Data Co, Гонконг).

Але торік комітет Федеральної комісії зі зв'язку зауважив, що така пряма мережа може загрожувати інтересам нацбезпеки США. За цим проєктом, трафік американських користувачів проходив би через інфраструктуру, яку контролює уряд Китаю, тож комісія вважає це небезпечним.

Тому Google і Facebook довелось переглянути плани: в останній їхній заявці зазначалось, що гонконзька частина мережі працювати не буде. Зараз компанії продовжують працювати над отриманням ліцензій і завершенням проєкту.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.7K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація