Facebook прокладе навколо Африки найдовший підводний кабель

1 хв. читання

Facebook вперше представила ініціативу 2Africa у 2020 році: це мав бути підводний інтернет-кабель на 37 000 км, що з'єднав би 23 африканські країни з Європою і Ближнім Сходом.

Однак компанія поступово розширювала проєкт, а зараз повідомила, що додає нові точки і кабель простягатиметься загалом на 45 000 км. Коли роботи завершаться, 2Africa стане найдовшою підводною кабельною системою у світі.

Screenshot-54

Поки що рекорд належить телекомунікаційному кабелю SEA-ME-WE 3, що простягається на 39 000 км і з'єднує 33 країни Південно-Східної Азії, Близького Сходу та Західної Європи. Цю систему створили у 2000 році.

Facebook зазначає, що мережа 2Africa надасть доступ до інтернету трьом мільярдам людей з 33 країн. Загалом йдеться про близько 36% світового населення, додала компанія.

Окрім Facebook, до консорціуму 2Africa належать компанії China Mobile International, MTN GlobalConnect, Orange, STC, Telecom Egypt, Vodafone та WIOCC. Поки що організація не казала, чи зміниться орієнтовна дата завершення проєкту. Раніше планувалось, що система буде готова наприкінці 2023 чи на початку 2024 року.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація