Facebook звинувачує українця в крадіжці даних 178 млн користувачів

1 хв. читання

Facebook подала до суду на Олександра Солонченко, який мешкає у Кропивницькому. Українця звинувачують у продажу даних 178 мільйонів користувачів на чорному ринку.

Facebook вважає, що Солонченко використав вразливість у функції Contact Importer в месенджері соцмережі. Вона дозволяла синхронізувати контакти з телефону і бачити, хто має обліковий запис у Facebook і з ким можна зв'язатися через Facebook Messenger. Вразливість дозволяла підставити випадкові номери телефонів і отримати ідентифікатори користувачів з соцмережі.

У звинуваченні вказано, що Солонченко створив програму, яка імітувала Android-застосунок, і в такий спосіб з січня 2018 року по вересень 2019 року зібрав дані 178 мільйонів користувачів. Ці дані потім продавались на RaidForums, а Солонченко при цьому користувався нікнеймами Solomame і barak_obama, каже Facebook.

Solomame-RF-post

Суд відбуватиметься у Каліфорнії. Facebook пише, що Солонченко збирав і продавав і дані користувачів з інших джерел, зокрема з «найбільшого в Україні комерційного банку».

Також зазначено, що у квітні 2021 року вразливість Contact Importer використали для крадіжки даних 533 мільйонів користувачів Facebook.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.1K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація