Правила мережевого нейтралітету офіційно скасовано

2 хв. читання

У понеділок в США офіційно анулювали правила мережевого нейтралітету. Попри застереження, нічого особливого не змінилося. І скоріш за все, що й не зміниться.

Новий підхід до роботи інтернету не несе загрози малим та середнім постачальникам контенту. Це скоріш навпаки має допомогти у залученні інновацій та постійному вдосконаленню інтернету для усіх користувачів

Мережевий нейтралітет — принцип, відповідно до якого провайдери Інтернет-послуг, такі як Comcast або Verizon, були змушені обробляти кожен байт даних в рівній мірі, за принципом «хто перший зайшов, того й обслужили». Практика показала, що такий підхід найкращий, тому інтернет-провайдери дотримуватися його без особливого натиску зі сторони уряду.

Взагалі, з самого початку впровадження мережевого нейтралітету мало на меті не тільки припинити зловживання інтернетом, як наприклад, коли один постачальник послуг інтернет та мобільного зв'язку заблокував Vonage (альтернативний сервіс для дзвінків) у своїй мережі, а й щоб блокувати розвиток альтернативних бізнес-моделей, які могли б покращити життя користувача.

Деякі побоюються появи нових та дорогих преміум-сервісів, проте такі послуги надаються вже давно у вигляді пакетних планів з більш високими швидкостями й безлімітним трафіком.

Скоріш за все скасування мережевого нейтралітету означатиме, що інтернет-провайдери підпишуть угоди з великими стрімінг-платформами про швидку обробку їх даних, що насправді схоже на «безлім» від T-Mobile, який дозволяє дивитись необмежену кількість відео від певних постачальників поза трафіку за тарифним планом.

Також тепер швидші смуги пропускання можна буде використовувати для забезпечення надійними з'єднаннями сервісів, відмова у роботі яких може мати фатальні наслідки. Коли ж спрощений підхід до об'єктів Title II міг би зробити такі послуги набагато складнішими або навіть неможливими.

В цілому, з мережевим нейтралітетом чи без, все буде працювати так само.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація