Firefox дозволить користувачам видаляти зібрані про них дані

1 хв. читання

1 січня у Каліфорнії почав діяти закон CCPA (California Consumer Privacy Act), який дозволяє контролювати свої персональні дані. Користувачі можуть дізнатись, яку саме інформацію про них збирають та як її використовують; можуть заборонити продаж даних і вимагати видалення інформації про себе.

На цій хвилі Mozilla оголосила, що дозволить видаляти дані, зібрані браузером Firefox. Це зможуть зробити користувачі з усього світу, не лише з Каліфорнії. Так компанії не доведеться створювати два браузери: для одного штату і для всіх інших.

Зміни діятимуть з наступної версії Firefox, що вийде 7 січня. Mozilla не збирає історію пошуку, але отримує інформацію про те, скільки вкладок відкрито і як довго триває сеанс. Саме ці дані й зможуть видаляти користувачі.

Microsoft також заявила, що не обмежиться Каліфорнією, а поширить нові права на всіх користувачів у США. Керівництво компанії каже, що це відповідає їхнім переконанням про те, що конфіденційність є фундаментальним правом людини. Нагадаємо, в Європейському Союзі цю функцію виконує Загальний регламент про захист даних, або GDPR.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація