Фонд вільного ПЗ хоче запустити платформу для спільної роботи з кодом

1 хв. читання

Фонд вільного програмного забезпечення планує запустити власну платформу для спільної роботи над кодом (Forge). Її хочуть представити вже до кінця 2020 року.

Платформа має доповнити сервери Savannah, на яких зараз розміщують код. Вона не буде оригінальним проєктом GNU, створеним з нуля, організація хоче знайти вже готове програмне рішення, яке можна адаптувати.

Зараз команда Фонду шукає варіанти (зокрема у Free Software Directory) й оцінює їх за практичними й етичними критеріями. Серед них: підтримка LibreJS, відсутність трекінгу з боку третіх осіб, відповідні ліцензії тощо. Також розробників цікавлять рішення з двофакторною автентифікацією, хорошою підтримкою upstream й високою продуктивністю.

Хоча багато проєктів з відкритим кодом послуговуються GitLab, Фонд вільного ПЗ не розглядатиме цю платформу, адже вона не відповідає критеріям організації. За ними у GitLab рейтинг С, а має бути мінімум B.

Фонд зазначає, що нова платформа буде прозорою: розробники опублікують код, що виконується на сервері, а уся робота з системою буде задокументована. Охочі допомогти в створенні проєкту можуть долучитися через список розсилки LibrePlanet.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація