Gigabyte сертифікує своє обладнання для роботи з Ubuntu

1 хв. читання

Gigabyte оголосила про початок партнерства з Canonical, компанією розробником дистрибутива Ubuntu. За умовами угоди Ubuntu Server буде сертифіковано для роботи на серверному обладнанні Gigabyte. Сертифікація дасть змогу клієнтам бути впевненими в сумісності Ubuntu Server та обладнання Gigabyte і дозволить Gigabyte надавати кращу підтримку кінцевим користувачам.

Ubuntu Server — одна з найпопулярніших операційних систем встановлених на серверне обладнання, тому підтверджена сумісність апаратного забезпечення та Ubuntu Server покликана розширити клієнтську базу Gigabyte. На відміну від систем для ПК, де домінує Windows, Linux домінує на серверах. Один з найпопулярніших дистрибутивів для серверів Linux — Ubuntu Server, тому ця сертифікація така важлива.

Також Gigabyte розповіла про умови сертифікації:

«Щоб отримати сертифікацію від Canonical, системи повинні відповідати низці критеріїв швидкодії та надійності. Тести обладнання та операційної системи повинні підтвердити сумісність з ОС Ubuntu Server для двох останніх версій довгострокової підтримки Ubuntu (LTS). Повинна бути можливість використовувати «залізо» як послугу (MAAS), щоб сервер був гнучким хмарним ресурсом. Додаткові критерії включають стрес-тестування, пропускну здатність мережі та тестування вводу-виводу для зберігання.»

Коли сервери будуть сертифіковані, вони будуть додані до списку пристроїв на вебсайті Ubuntu.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація