Google: двоетапна перевірка подвоює захист користувачів

1 хв. читання

У травні 2021 року Google оголосила, що намагається спонукати всіх своїх користувачів почати використовувати двофакторну автентифікацію (або двоетапну перевірку, як її називає Google), як частину ширших зусиль для захисту якомога більшої кількості облікових записів від нападів, які використовують скомпрометовані облікові дані або вгадування паролів для викрадення облікових записів.

За кілька місяців, у жовтні, Google також заявила, що очікує використання двоетапної перевірки щонайменше 150 мільйонами користувачів до кінця року.

Мета компанії — підвищити безпеку облікових записів користувачів Google, усуваючи найбільшу загрозу, яка полегшує їх злам: паролі, які важко запам'ятати та, що гірше, легко вкрасти під час фішингових атак і через викрадення даних.

Компанія стверджує, що у результаті цих зусиль кількість скомпрометованих облікових записів зменшилася на 50% у порівнянні з тими, у кого двоетапну перевірку не увімкнено.

Щоб перевірити, чи у вашому обліковому записі ввімкнено правильні налаштування двоетапної перевірки, ви можете пройти перевірку безпеки, у якій описано доступні опції.

Якщо ви хочете увімкнути двоетапну перевірку прямо зараз, ви можете перейти сюди та натиснути кнопку «Почати», щоб додати ще один рівень безпеки для свого облікового запису Google.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.7K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація