Google Pay планує відкривати банківські рахунки для користувачів

1 хв. читання
14 листопада 2019

Google планує відкривати банківські рахунки для користувачів, повідомляє Wall Street Journal. Проєкт отримав назву Cache, його мають запустити вже наступного року. За словами виконавчого директора компанії, це має допомогти людям робити більше речей онлайн і сприяти оцифруванню фінансової галузі.

Партнерами проєкту стали банківська корпорація Citigroup і кредитна спілка Стенфордського університету (Stanford University credit union), вони оброблятимуть фінансові операції. Також можливе приєднання й інших банківських структур.

Клієнти зможуть керувати рахунками через Google Pay, також сервіс планується використовувати для створення програм і карток лояльності.

Багатьох непокоїть те, що Google отримає ще більше конфіденційних даних, зокрема про доходи й витрати користувачів. Втім компанія каже, що не продаватиме ці дані рекламодавцям, так само як і зараз не використовує дані з Google Pay з рекламною метою.

Великі технологічні компанії все більше звертають увагу на фінансові послуги. Нещодавно Apple випустила свою кредитну картку, Facebook оголосив про створення криптовалюти Libra, а днями анонсував Facebook Pay — платіжну систему для своїх соцмереж і застосунків.

І водночас ці проєкти стали причиною проблем для компаній. Apple звинуватили у дискримінації (жінкам пропонувався менший кредит, ніж чоловікам), а частина інвесторів і потенційних партнерів Libra покинули проєкт. Адже чим більше влади й даних зосереджується в технологічних корпораціях, тим більше вони привертають увагу регуляторів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація