Google і Canonical додали підтримку Linux-застосунків у Flutter

1 хв. читання

Google і Canonical, компанія-виробник Ubuntu, оголосили про партнерство: вони разом забезпечуватимуть підтримку застосунків Linux у Flutter. Тож у фреймворку можна буде створювати програми для систем Linux і публікувати їх в магазині Canonical.

Створений в Google UI-фреймворк Flutter зазвичай слугував для розробки застосунків для вебу, iOS, Android і Fuchsia. Його перевага в тому, що можна орієнтуватись на декілька платформ водночас і використовувати єдину кодову базу. Команда Flutter зазначає, що фреймворком щомісяця послуговуються 500 000 розробників, а в магазині Google Play зараз близько 80 000 Android-застосунків, створених у Flutter (на 30 000 більше, ніж у квітні, як зазначає ZDNet).

Раніше Flutter запускався на Linux лише для створення застосунків для iOS і Android. Однак торік Google почав додавати підтримку настільних версій, тож зараз у фреймворку можна розробляти застосунки для десктопних Linux-систем та публікувати їх у каталозі Snap Store. Підтримка Linux і macOS зараз в альфа-версії, а підтримка Windows ще на стадії розробки.

Щоб продемонструвати роботу Linux-програм на базі Flutter, розробники опублікували застосунок Flokk. Він призначений для роботи зі списком Google Contacts, має відкритий вихідний код і синхронізується з Twitter і GitHub.

Canonical продовжить співпрацювати з Google, аби покращувати підтримку Flutter для Linux і зробити її доступною для більшості Linux-дистрибутивів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: google contacts, ios linux, linux на ios