Google таємно передає рекламодавцям особисті дані користувачів

1 хв. читання

Представники браузера Brave стверджують, що Google використовує приховані веб-сторінки для передачі рекламодавцям персональних даних своїх користувачів. Про це повідомляє Financial Times.

У травні Комісія із захисту даних почала розслідувати діяльність Google — після того як Brave звинуватив Google у порушенні європейського регламенту GDPR. В межах цього процесу з'явилися нові свідчення представника Brave Джонні Раяна (Johnny Ryan).

Він з'ясував, що Google використовує трекер для відстеження інформації про перегляди сторінок, локацію користувачів тощо. Ці дані надсилаються рекламним компаніям через спеціальні веб-сторінки. Вони не показують жодного контенту, але, за словами Райана, напряму пов'язані із діяльністю користувачів.

Це може дозволити компаніям, які купують рекламу, зіставляти профіль користувача Google і його активність в мережі з профілями інших компаній. Така діяльність суперечить правилам купівлі реклами Google.

Раян каже, що Google позначив його ідентифікаційним трекером, який передає дані стороннім компаніям через приховану сторінку. За годину користування Chrome він помітив, як шість окремих сторінок надіслали ідентифікатор щонайменше до восьми рекламних компаній.

Тоді у Brave вирішили проаналізувати та відтворити результати Раяна. Компанія доручила «сотням людей» перевіряти Google протягом одного місяця. Дослідження підтвердило, що у Google справді були «секретні ідентифікатори веб-сторінок», унікальні для кожного користувача. Вони поширювалися між кількома рекламними компаніями для підвищення ефективності цільових оголошень.

Google заперечує звинувачення.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація