Google випустив TensorFlow 2.0

1 хв. читання

Вчора, 30 вересня, вийшла TensorFlow 2.0 — бібліотека машинного навчання з відкритим вихідним кодом; зараз вона доступна для загального використання.

Альфа-версія TF працювала з весни, тоді ж вийшли TensorFlow Lite 1.0 для мобільних пристроїв та інші ML-інструменти на кшталт TensorFlow Federated.

У TensorFlow 2.0 є декілька нововведень, що мають спростити її використання. Наприклад, розробники усунули зайві API й подбали про інтеграцію tf.keras як центрального високорівневого API. Інтеграція з бібліотекою для глибинного навчання Keras почалась ще з випуску TensorFlow 1.0 у лютому 2017, але зараз вона стала тіснішою.

У новому випуску має втричі пришвидшитись продуктивність навчання при використанні змішаної точності (mixed precision) на графічних процесорах Nvidia Volta і Turing. Режим Eager execution за замовчуванням має покращити час виконання операцій. Автори релізу кажуть, що процеси будуть максимально знайомі та зручні для Python-розробників.

Раніше очільник TensorFlow Раджат Монґа (Rajat Monga) повідомляв, що платформу завантажили понад 40 млн разів — з часу її випуску у 2015 році.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація