Google випустив TensorFlow для квантових моделей ШІ

1 хв. читання

Google опублікував TensorFlow Quantum (TFQ) — бібліотеку для створення квантових моделей машинного навчання. Вона має відкритий вихідний код та створена у співпраці з Університетом Ватерлоо й компаніями X і Volkswagen.

TFQ дозволяє розробляти гібридні алгоритми ШІ, які використовують і класичні, і квантові методи обчислення. У блозі Google AI зазначено, що бібліотека дозволить об'єднати дослідження в галузі машинного навчання і квантових обчислень. З її допомогою можна буде контролювати й моделювати квантові системи: наприклад, процесори Noisy Intermediate Scale Quantum (NISQ) з приблизно 50–100 кубітами.

TensorFlow Quantum збирає квантові дані з квантових бітів, або кубітів, та обробляє їх за допомогою гібридних систем штучного інтелекту. Цей метод називається гібридно-класичним моделюванням ШІ, він дозволяє розробникам і дослідникам використовувати квантові дані для прогнозування квантових алгоритмів.

Google не єдина компанія, яка розробляє такі системи. Схожі рішення пропонують Azure Quantum від Microsoft та IBM Q. Однак TensorFlow популярна в спільнотах розробників і дослідників, а Google активно розвивається в напрямку квантових обчислень. В компанії сподіваються, що TFQ допоможе у створенні нових алгоритмів та розвитку галузі квантових обчислень. Більше про бібліотеку можна прочитати на сторінці проєкту.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація