Google звинувачують у відстеженні дій користувачів у режимі інкогніто

1 хв. читання

Google звинувачують у порушенні конфіденційності та відстежені даних користувачів, навіть якщо вони увімкнули режим інкогніто. Йдеться про колективний позов, який подали 2 червня у федеральний суд в Каліфорнії.

Reuters пише, що позивачі вимагають щонайменше 5 мільярдів доларів компенсації. Справа може стосуватися «мільйонів користувачів Google, які вмикали режим інкогніто з 1 червня 2016 року».

Звинувачення полягає в тому, що Google приховано збирає дані через інструменти Google Analytics, Google Ad Manager та інші програми й плагіни. Зазначається, що сервісами Google послуговуються більшість сайтів і застосунків. Якщо на них заходити, то компанія отримує дані про IP-адреси, відвідані сторінки, інформацію про обладнання тощо.

Позивачі додають, що практично завжди дані збираються без згоди користувача, адже Google не вимагає від сайтів повідомляти про збір даних.

Нещодавно на Google також поскаржився генпрокурор штату Аризона, який звинувачує корпорацію у відстеженні локації користувачів, навіть якщо вони вимикали цю опцію. Схожі позови подавали в Австралії та Великій Британії, де компанію також звинувачували в оманливих способах відстеження.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація