Гід по AngularJS ч.1 - модулі

2 хв. читання

AngularJS \- це MVW (Model-View-Whatever) JavaScript фреймворк від Google для створення привабливих веб-додатків, який пропонує футуристичні функції, нові особливості і стандарти.

Модулі

Всі програми в Angular створюються за допомогою модулів. Модуль може бути залежний від інших модулів, або не мати залежності. Ці модулі діють, як контейнери для різних розділів програми, роблячи код більш структурованим. Також, такий код легше тестувати.

Щоб створити модуль користуємось методом module, оголошуємо глобальний angular об'єкт і його назву.

Наш додаток завжди буде мати один основний модуль, так як ми можемо імпортувати інші модулі. Тому, для зручності, наш головний модуль буде називатися app.

    angular.module('app', []);

Ви помітите [] в якості другого аргументу module, цей масив містить (або буде містити) всі залежностей модуля, які ми включимо в цей модуль. Модулі можуть мати інші модулі в якості залежностей, які теж мають модулі в []. Зараз ми залишимо масив порожнім.

Для створення контролерів, директив, сервісів та інших функцій Angular, ми повинні посилатися на існуючий модуль. Різниця в синтаксисі полягає в тому, що ми опускаємо другий аргумент.

    angular.module('app');

Модулі можна зберігати і посилатися на них за допомогою змінних, але рекомендується використовувати метод ланцюжка, який передбачається AngularJS.

Ось приклад зберігання модуля в якості змінної.

    var app = angular.module('app', []);

Ми могли б послатися на змінну app, щоб додати методи для побудови іншої частини нашої програми, однак ми повинні дотримуватися вже згаданого метода ланцюжка.

Щоб оголосити, де знаходиться наш додаток в DOM, ми повинні прив'язати ng-app атрибут зі значенням нашого модуля. Це показує Angular куди завантажувати додаток.

Якщо ми завантажуємо файли JavaScript асинхронно, то треба вручну запускати додатки за допомогою angular.bootstrap(document.documentelement, ['app']);.

В наступному уроці ми розглянемо $scope.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація