Як Apple, Google й Amazon реагують на нові цифрові податки

1 хв. читання

Європейські регулятори довгий час звертали увагу на те, що американські корпорації сплачують, на їхню думку, замало податків. Тож деякі країни запровадили нові податки, призначені спеціально для великих технологічних компаній. У відповідь вони почали піднімати ціни на свої послуги.

Наприклад, протягом останнього місяця Apple, Google й Amazon оголосили про зміни цінової політики для корпоративних клієнтів з Великої Британії. Це має компенсувати витрати за податок «на цифрові послуги», який там нещодавно з'явився.

Як пише The Register, Google з 1 листопада підійме вартість реклами, що показується у Великій Британії, Туреччині й Австрії. Apple змінила правила ціноутворення в App Store для декількох країн, Amazon додала 2% до комісій сторонніх продавців у Великій Британії.

Видання The Verge зазначає, що Франція та Італія теж створили власні податки для технологічних корпорацій, однак і там компанії просто переклали витрати на плечі клієнтів. У Туреччині ж, наприклад, Apple підняла ціни для користувачів App Store на 7,5% — після нового податку на цифрові послуги. Тож корпорації буцім і не проти платити більше — однак точно не власним коштом.

Раніше представники Google заявляли, що хотіли б бачити глобальну реформу податків на технології — а не просто збирання коштів в односторонньому порядку. В Amazon теж закликають створити міжнародну угоду для технологічної галузі, аби правила були більш чіткими й справедливими для бізнесу.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація