Intel дозволить антивірусам використовувати ресурси вбудованого GPU

1 хв. читання

Intel має намір дозволити антивірусним програмам використовувати ресурси її вбудованого в процесор графічного ядра для сканування можливих шкідливих атак. Ця зміна дозволить підвищити продуктивність і збільшити тривалість автономної роботи на деяких системах.

У компанії Intel пояснюють, що з функцією Accelerated Memory Scanning антивірусне сканування здійснюється силами інтегрованого графічного ядра, що дозволяє поліпшити сканування і знизити вплив цього процесу на продуктивність й енергоспоживання. За даними результатів попередніх тестів, в такому режимі знижується використання ресурсів процесора з 20% до приблизно 2%.

Технологія Intel Threat Detection Technology буде доступною для процесорів 6, 7 і 8-го поколінь, що дозволить власникам великої кількості систем відчути переваги від перенесення антивірусного сканування на GPU.

Intel співпрацює з Microsoft, щоб забезпечити підтримку нових можливостей на рівні програмного забезпечення. Вже в цьому місяці будуть реалізовані відповідні зміни в Windows Defender Advanced Protection Threat (ATP).

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація