Новий Docker Enterprise: перший реліз за часів Mirantis

1 хв. читання

Минулої осені платформу Docker Enterprise придбала компанія Mirantis Inc, що займається хмарними обчисленнями, розвитком Kubernetes і OpenStack. Зараз вийшов перший реліз платформи з новими власниками — Docker Enterprise 3.1.

Нагадаємо, компанія Docker функціонує окремо, зараз вони з Microsoft поліпшують інтеграцію контейнерів з інструментами Azure.

У Docker Enterprise 3.1 є багато суттєвих оновлень, зокрема для контейнерної оркестрації тепер використовується Kubernetes 1.17 — з покращеною стабільністю та підтримкою Windows. Тож адміністратори зможуть легко під'єднувати вузли Windows Server 2019 до кластерів Docker Enterprise. Модулі (pods) зможуть взаємодіяти під час роботи на змішаних кластерах з вузлами Windows Server і Linux. Також кінцеві користувачі зможуть використовувати Kubernetes для організації контейнерів Windows.

Ще у Docker Enterprise з'явилась підтримка застосунків машинного навчання і штучного інтелекту для графічних процесорів Nvidia. Можна переглядати вузли GPU всередині Docker UCP, надсилати запити до GPU через стандартні специфікації YAML та створювати GPU-правила (policies) для керування доступом і ресурсами.

Окрім цього, Mirantis покращила угоди SLA, випустила бета-версію нового інтерфейсу командного рядка і додала нові пакети підтримки для клієнтів: LabCare, ProdCare й OpsCare.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація