Інтернет Starlink досягнув швидкості 100 Мбіт/c

1 хв. читання

У SpaceX розповіли, як проходить закрите бета-тестування інтернету Starlink. За словами представниці компанії Кейт Тайс (Kate Tice), сервіс працює досить непогано.

Інтернет має низьку затримку, тож через Starlink цілком можна грати у мережеві онлайн-ігри. Швидкість завантаження досягає 100 Мбіт/c — і цього достатньо для передачі потокового відео в HD (у самій відеотрансляції Тайс каже про 100 мегабайтів, але припускаємо, що йдеться все ж про 100 Мбіт).

Якщо все так, то ці показники вже кращі, ніж має традиційне супутникове з'єднання у важкодоступних місцевостях з поганим покриттям. Водночас у SpaceX кажуть, що після тестувань й оновлень Starlink матиме ще більше функцій і можливостей. Поки що інтернет у закритій бета-версії, її тестують здебільшого співробітники компанії, щоб налаштувати мережу. Відкрите бета-тестування має розпочатися наприкінці року.

Тайс також розповіла, що SpaceX вдалось з'єднати апарати Starlink за допомогою так званих «космічних лазерів». Це дозволяє передавати сотні гігабайтів даних одразу між супутниками на орбіті у найбільш швидкий спосіб. Наразі йдеться про два супутники, але коли таке з'єднання створять для всієї мережі, Starlink буде одним з найпотужніших способів передавати дані в усьому світі.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація