Користувачам лоукод-платформ зазвичай потрібна допомога IT-фахівців

1 хв. читання

Користувачам лоукод- і ноукод-платформ досі потрібні IT-спеціалісти: про це свідчить останнє дослідження компанії Creatio. Його автори звернулись до 1022 керівників IT-галузі з 90 країн, опитування проводили з грудня 2020-го по січень 2021 року.

Інструменти low-code або no-code створені, щоб користувачі без знань програмування могли створити власні застосунки (наприклад, для простих бізнес-задач). За прогнозами Gartner, лоукод-технології найближчими роками нікуди не зникнуть, а будуть стрімко розвиватись — з 2019 року прибутки у цій ніші лише зростають.

Ключовими перевагами лоукод-технологій вважають прискорений випуск застосунків на ринок і нижчу вартість розробки. Лише 5% опитаних зазначили, що лоукод-розробка триває довше чи так само, як і звичайна.

Screenshot-3

Однак користувачам подекуди все одно складно створювати програми на платформах, де буцім не потрібні знання розробки. 60% респондентів вважають, що основний бар'єр тут — мало досвіду взаємодії з лоукод-інструментами.

Зараз лише 6% лоукод-розробки виконують суто бізнес-користувачі, без допомоги ІТ-фахівців. Загалом, якщо взяти трьох людей, які створюють застосунки, двоє з них будуть пов'язані з ІТ, а один 1 буде бізнес-користувачем, зазначають дослідники.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація