Linux Foundation запустила безкоштовний онлайн-курс про WebAssembly

1 хв. читання

Linux Foundation запустила безплатний онлайн-курс про WebAssembly, називається він WebAssembly Actors: From Cloud to Edge. Програма присвячена тому, як створювати портативні, легкі й безпечні модулі WebAssembly та запускати їх практично усюди.

Це не вступ до WebAssembly для початківців — курс розрахований на розробників, які вже мають досвід створення мікросервісів та хмарних застосунків.

Учасники навчаться працювати з Rust, зокрема для створення і хостингу модулів WebAssembly. Також йтиметься про API JavaScript WebAssembly для браузерів та про різні середовища виконання WebAssembly. Ще лектори розповідатимуть про модель акторів і навчать розгортання в браузері, в хмарі, на ноутбуці чи на Raspberry Pi.

Окрім основних функцій WebAssembly з базової специфікації, розповідатимуть і про додаткові можливості та інструменти, створені спільнотою і викладені в open source.

Програма розпочалась 20 травня і триватиме 7 тижнів, матеріали можна отримати безкоштовно на платформі edx (англійською мовою, є текстова розшифровка).

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація