Red Hat Enterprise Linux тепер безкоштовний для команд розробників

1 хв. читання

Торік Red Hat оголосила, що більше не розвиватиме CentOS 8, а зосередиться на CentOS Stream (збіркою, в якій тестуватимуть оновлення для RHEL). Ця новина дещо занепокоїла спільноту, тоді співзасновник CentOS почав розробляти власний дистрибутив, a Oracle опублікувала скрипт для переходу з CentOS на Oracle Linux.

Red Hat тим часом зробила дистрибутив Red Hat Enterprise Linux безкоштовним для команд і невеликих продакшн-навантажень.

Безкоштовна версія RHEL працювала і раніше, в межах програми Red Hat Developer, але лише для одного пристрою і лише для розробки ПЗ. Тестування, фінальні збірки, доступ для кількох людей — це залишалось у платній версії. Тепер обмеження забрали, безкоштовний RHEL буде доступним для команд розробників. Самі збірки можна застосовувати на серверах, загалом на 16 системах максимум.

Також можна встановлювати дистрибутив у загальнодоступних хмарних серверах — AWS, Google Cloud Platform, Microsoft Azure. У цьому разі треба оплатити хостинг хмарного провайдера, та сам RHEL буде безкоштовним.

Нові умови Red Hat Developer почнуть діяти з 1 лютого. Щоб отримати безкоштовний дистрибутив, потрібно мати обліковий запис Red Hat (можна скористатись прив'язкою до GitHub, Twitter, Facebook тощо).

У блозі зазначено, що це одна з багатьох програм , які планує запустити Red Hat. Наступне оновлення мають опублікувати протягом лютого.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 3.9K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація