Microsoft готує Windows для двоекранних пристроїв

1 хв. читання

Microsoft працює над адаптацією Windows для роботи на пристроях, що складаються. Видання The Verge повідомляє, що компанія робить складані пристрої та девайси з двома екранами для Windows і Surface. Це передбачає адаптацію самої Windows та її вбудованих програм для роботи з різними дисплеями та пристроями з двома екранами.

Microsoft готує Windows для двоекранних пристроїв
Surface Hub 2 від Microsoft

Хоча Microsoft експериментує із власним обладнанням з подвійним екраном, під кодовою назвою Andromeda, компанія також працює з Intel та іншими виробниками. Microsoft вже розробляла серію пристроїв 2-в-1 для Windows 8 ще п'ять років тому, тож очікуємо подвійних екранів і складаних пристроїв для Windows найближчими роками.

Більша частина цієї роботи пов'язана з Microsoft Composable Shell (C-Shell) і Windows Core OS, більш модульною версією оболонки Windows Shell, яка сьогодні використовується у Windows 10.

Навіть без корпорації, користувачі вже бачили двоекранні пристрої з Windows 10. Наприклад, два покоління книг Lenovo Yoga Book, Asus Project Precog і прототип Intel Tiger Rapids.

Видання TechRadar вважає, що хоч Microsoft майже не готова до виробництва двоекранної поверхні, ринок вже дозріває для складаних девайсів, і настав час для Windows 10 почати їх підтримувати.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація