Microsoft опублікувала на GitHub свої розробки для ядра Linux

1 хв. читання

Microsoft опублікувала свої розробки та модифікації для ядра Linux, котрі використовуються у підсистемі WSL 2 (Windows Subsystem for Linux v2). У другій версії підсистеми вбудоване повноцінне ядро Linux, а не емулятор, як у першій редакції 2017 року.

З опублікованими вихідними текстами усі охочі зможуть працювати над власними збірками ядра Linux для WSL2. В документації на GitHub враховують усі нюанси платформи, є вимоги для збірки та запуску ядра та інформація про можливі проблеми з оновленням.

Вбудоване у WSL2 ядро Linux базується на стабільній версії 4.19. Цей випуск працює у середовищі Windows за допомогою віртуальної машини, що застосовувалась в Azure.

Оновлення для ядра Linux постачаються через механізм Windows Update. Вони тестуються в інфраструктурі неперервної інтеграції Microsoft. У підготовлених патчах є оптимізації для пришвидшення запуску ядра і меншого споживання пам'яті. Також вони залишають в ядрі лише мінімальний набір драйверів і підсистем, потрібних для роботи.

Окрім цього, Microsoft хоче приєднатись до linux-distro — закритої групи, що перша отримує інформацію про проблеми безпеки у Linux. Голосування відбудеться найближчими днями.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація