Microsoft представила нові інструменти для вимірювання швидкодії

2 хв. читання

Швидкодія дуже важлива, оскільки вона впливає на кількість користувачів застосунків. І Microsoft, і Google постійно шукають способи пришвидшити свої браузери Edge і Chrome, і Microsoft вирішила представити «Microsoft-Performance-Tools for Linux-Android» — набір інструментів з відкритим кодом для аналізу швидкодії у системах Linux і Android.

Microsoft представила нові інструменти для вимірювання швидкодії

Він записує процеси за допомогою наявних інструментів Linux з відкритим кодом LTTng, Perfetto та добре відомої інфраструктури perf, а от для роботи з Chromium та Android передбачено лише взаємодію з Perfetto. Цей інструмент також може аналізувати вихідні дані dmesg з ядра та дані cloud-init і WaLinuxAgent. Інструменти Microsoft в основному отримує дані з цих відстежувачів та інших джерел, які допомагають визначати проблеми швидкодії, серед них:

  • LTTng (планування процесів ЦП ядром Linux, процеси, потоки, блокування вводу-виводу дисків, системні виклики, події файлів тощо)

  • perf Linux CPU Sampling(cpu-clock)

  • Perfetto Android і Chromium (планування процесів ЦП, вибірка ЦП, частота ЦП, FTrace, журнали Android, загальні події / стандартні відстежувачі, лічильники графічного процесора)

Попри те, що проєкт від має відкритий код, він може відштовхнути деяких користувачів, оскільки він залежить від середовища виконання Microsoft .NET Core. З інструментами Microsoft можна працювати з командного рядка або за допомогою графічного інтерфейсу Windows Performance Analyzer (WSA).

Microsoft Performance Tools for Linux/Android може працювати з будь-яким програмним забезпеченням, котре підтримує відстеження, але Microsoft в першу чергу орієнтується на моніторинг роботи браузера. Аналіз Android також важливий для розробленої технологічним гігантом інтеграції застосунків Android у Windows 11, і для використання з підсистемою Windows для Linux (WSL2), і для роботи на віртуальних машинах Linux в хмарі Azure.

Більше деталей про Microsoft Performance Tools for Linux можна переглянути у цьому блозі Microsoft, а код — на GitHub-сторінці проєкту.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація