Microsoft патентує шарнір на рідкій основі для гнучких пристроїв

1 хв. читання

Microsoft працює над Surface-пристроєм з двома екранами, що за концепцією нагадує Courier. Очікується, що його анонсують наступного місяця на Surface-презентації у Нью-Йорку. Та схоже, що Microsoft розробляє не просто пристрій з двома екранами.

Спільнота WindowsUnited знайшла новий патент компанії — він стосується спеціального шарніра з рідиною всередині, яка має зменшити навантаження на гнучкий дисплей.

У прикладах Microsoft показаний пристрій з двома частинами та єдиним гнучким OLED-дисплеєм. Рідина заповнює порожнини навколо екрану і допомагає йому рівномірно гнутися.

surfacedualscreen 4x9ZH37

На думку компанії, ця структура захистить шарнір від частинок сміття. Така проблема була у Samsung, коли сміття потрапляло у блоки Galaxy Fold; схоже, Microsoft врахувала цей досвід.

Цікаво, що патент був поданий MTL (Microsoft technology licensing), тобто компанія зможе давати ліцензію партнерам та іншим виробникам ПК. Зараз Microsoft спільно з Intel та іншими компаніями готує до випуску Windows Lite. Ця ОС якраз призначена для гнучких пристроїв з кількома екранами.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація