Microsoft випустила нову версію Windows Terminal

1 хв. читання

Microsoft опублікувала Windows Terminal 0.11, відкритий інструмент командного рядка для користувачів Command Prompt, PowerShell і підсистеми Windows для Linux (WSL).

У компанії кажуть, що це «останнє суттєве оновлення перед релізом Windows Terminal 1.0», однак можуть бути ще кілька переглядів цієї версії. Зараз її можна завантажити з Microsoft Store або з GitHub.

Реліз Terminal 1.0 запланований на травень — через рік після того, як його представили на Microsoft Build 2019. Цьогоріч конференція буде проводитись онлайн.

Terminal v0.11 — перша версія, у якій інтерфейс підтримує не лише англійську мову, однак розробники ще виправляють помилки в перекладі. Для всіх профілів автоматично застосовується шрифт Cascadia Code, спеціально розроблений Microsoft, ще додалась підтримка кольорових схем Tango Dark і Tango Light.

tangoLD

Також є зміни у налаштуваннях: файл profiles.json перейменували на settings.json. Якщо у вас вже встановлений Terminal, назва має оновитись автоматично. Про всі зміни в налаштуваннях можна прочитати у блозі компанії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація