Нова функція кешування має пришвидшити Chrome

1 хв. читання

Розробники обіцяють, що тепер Chrome буде працювати набагато швидше завдяки новій функції bfcache. Google зараз працює над цією системою, яка зберігатиме сторінки під час переходу на нові. Якщо повертатись через кнопку «назад», Chrome швидко відкриє стару сторінку, оскільки не буде створювати її з нуля. Те ж саме відбувається, якщо натискати кнопку «вперед».

Нові сайти відкриватися швидше не будуть, але Google каже, що переходи вперед-назад — досить поширене явище. Якщо точно, на нього припадає 19 % сторінок, переглянутих у Chrome для Android, і 10 % для Chrome на ПК.

Усе це звучить достатньо просто, але є і проблеми з новою функцією. Перш за все, йдеться про конфіденційність, адже bfcache має гарантувати, що на сторінках (які буцімто несправжні) не працює JavaScript. І хоча ця функція може бути корисною в плані економії енергії (оскільки не витрачаються ресурси на створення сторінки), вона все ж потребує інтенсивних витрат пам'яті, а це традиційна проблема для Chrome.

А втім Google планує приєднати bfcache до Chrome у 2020 році, після цьогорічних тестувань. Safari та Firefox вже давно використовують подібний тип кешування: Safari з 2002 року, а Firefox — з 2005.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 3.9K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація