Новини Linux #24: Toyota на захисті Linux та сховище даних на основі ДНК

4 хв. читання

Android 7.0 Developer Preview 5

Android 7.0 Nougat {full-post-img}

Google опублікувала п'ятий, завершальний, попередній випуск мобільної платформи Android 7.0, а також оголосила кодове ім'я нової гілки - "Nougat". Реліз очікується в третьому кварталі 2016 року. Тестовий випуск можна встановити вже зараз, приєднавшись до програми бета-тестування. Збірки будуть сформовані для пристроїв Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 9, Pixel C і Android One.

У порівнянні з четвертим випуском, в Android 7.0 Developer Preview 5 представлений фінальний варіант API (рівень 24 API), що дозволяє розробникам остаточно протестувати готовність своїх додатків для використання нових можливостей платформи, таких як багатовіконний режим, графічний API Vulkan, підтримка прямої відправки відповідей з нотифікацій, режим Direct Boot, API для доступу до директорій на зовнішніх носіях та новий API MediaBrowser.


ARM - японцям, Opera - китайцям

SoftBank ARM {full-post-img}

Японський SoftBank придбає британський холдинг ARM - одного з найбільших розробників RISC-процесорів (ARM), орієнтованих на використання в портативних і мобільних пристроях. Сума угоди становить 32 мільярди доларів. Акціонери холдинга вже схвалили операцію, для її завершення залишається отримати дозвіл регулюючих органів. Після придбання Softbank намір зберегти організаційну структуру і бізнес-модель компанії.

Opera {full-post-img}

Норвезька Opera Software продала частину свого бізнесу консорціуму з кількох китайських компаній. Сума угоди склала 600 млн доларів. Спочатку планувався продаж всієї компанії за 1.2 млрд доларів, але угода не відбулася через заборону регулюючих органів, після чого учасники домовилися про продаж лише частини бізнесу.

Нові власники отримають бренд Opera, підрозділ по розробці веб-браузера та додатки для забезпечення продуктивності і приватності. В руках Opera Software залишаться продукти Opera TV, Opera Apps, Opera Games і Opera Mediaworks. Opera Software отримає нове ім'я. Пропозиція вже схвалено радою директорів, операцію планується закрити до листопада після отримання схвалення регулюючими органами.


Веб-браузер від Qt

Qt WebBrowser {full-post-img}

Представлений перший випуск веб-браузера Qt WebBrowser, що розвивається розробниками Qt для серсорних мобільних пристроїв. Браузер побудований на основі компонента Qt WebEngine.

Qt WebBrowser {full-post-img}

Підтримуються всі основні функції мобільних браузерів: пошук, закладки, навігація по історії відвідувань, одночасна робота з декількома відкритими сторінками, повноекранний режим, відтворення звуку і відео (в тому числі перегляд в повноекранному режимі), конфіденційний режим перегляду з можливістю видалення слідів роботи після завершення сеансу, можливість віддаленої налагодження за допомогою інструментарію Chromium Developer Tools.

Незважаючи на те, що браузер оптимізований для пристроїв з сенсорним екраном, можлива робота і на настільних системах з управлінням за допомогою миші і клавіатури.


Злом Ubuntuforums

Ubuntu {full-post-img}

Canonical повідомила про злом офіційного форуму Ubuntu. В результаті інциденту атакуючі змогли отримати доступ до СУБД. 14 липня в компанію Canonical надійшло повідомлення про те, що один з користувачів заявив про наявність копії БД сайту. Перевірка підтвердила, що мав місце витік даних. Всього витік зачепив персональні дані приблизно 2 млн. користувачів форуму.

В даний час робота форуму відновлена ​​з резервної копії, вразливість усунуто і вжито заходів щодо покращення рівня безпеки.


Інші матеріали

toyota love linux {full-post-img}

Raspberry Pi 3 {full-post-img}

Skype для Linux {full-post-img}

SUSE {full-post-img}

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація