Протокол ACME став інтернет-стандартом

1 хв. читання

Міжнародний комітет Internet Engineering Task Force (IETF) надав протоколу ACME специфікацію RFC 8555. Поки що він розглядається як запропонований стандарт, після чого отримує статус Draft, що означатиме повну стабілізацію протоколу та врахування усіх висловлених зауваг.

Проект розробив некомерційний центр специфікації Let's Encrypt. Його директор переконаний, що наявність стандартизованого протоколу для видачі сертифікатів та управління — це важливо і корисно з двох причин:

  1. По-перше, це покращує якість програмної екосистеми. Розробники можуть зосередитися на створенні якісного ПЗ для єдиного протоколу, замість того, аби мати багато частинок непопулярних програм для індивідуальних API.
  2. По-друге, стандартизований протокол полегшує перемикання з одного центру сертифікації на інший, оскільки мінімізує блокування технічної залежності.

Додатково опублікований план припинення підтримки минулої версії протоколу. З листопада 2019 відімкнуть можливість створення нових облікових записів у ACMEv1. Повністю його підтримка припиниться в червні 2021 року.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація