Що відомо про масштабну атаку в Twitter

1 хв. читання

Вчора в Twitter відбулась чи не наймасштабніша атака за весь час існування платформи. Зловмисники зламали облікові записи Ілона Маска, Білла Гейтса, Барака Обами, Джо Байдена, Каньє Веста, Apple, Uber та інші популярні акаунти. На їхніх сторінках публікували заклики надіслати криптовалюту на певний гаманець та отримати вдвічі більше коштів.

Screenshot-7 Screenshot-4 Screenshot-3

Такі повідомлення видаляли після публікації, але замість них з'являлись нові. Деякі зламані облікові записи тимчасово заблокували, власникам повернуть доступ, коли це буде безпечно.

Видання Bloomberg повідомляє що на вказану адресу BTC надійшло близько 110 000 доларів.

У Twitter вважають, що зловмисники скористались внутрішніми інструментами співробітників компанії — оскільки зламали акаунти з увімкненою двофакторною автентифікацією. Також виявилось, що хакери змінили й адреси електронної пошти, прив'язані до зламаних облікових записів, щоб відновити доступ було складніше.

Видання Motherboard зазначає, що учасники хакерських спільнот зараз обмінюються скріншотами з внутрішніми інструментами Twitter, якими, ймовірно, скористались зловмисники.

1594854837667-Screenshot-2020-07-15-at-191249.png

Припускають, що завдяки панелі адміністратора можна було легко скинути паролі. Редактор Motherboard пише, що вони поговорили із людьми, які заплатили співробітнику Twitter за зміни адрес електронної пошти. Втім, офіційної інформації від Twitter поки немає, розслідування ще триває.

Якщо ще не мігрували з Твітера на BlueSky, ознайомитися з публікацями на BlueSky можете на bskyreader.xyz

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація