Що з’явилось у третій бета-версії Android 12

1 хв. читання

Вийшла третя (й остання) бета-версія Android 12 — з прокруткою скриншотів, швидшим пошуком застосунків і зручнішим автоповоротом екрана. Google заявляє, що цей випуск використовує API з Android 12 та офіційний SDK, тож в майбутніх версіях не має відбуватися значних змін.

Які функції з'явились у третій бета-версії Android 12

Вдосконалене автоматичне обертання: Android буде використовувати фронтальну камеру і функцію розпізнавання обличчя, щоб визначити, в який бік слід повертати екран у певний момент.

Прокручування скриншотів: один знімок екрана тепер може захопити всю сторінку з діалогом, меню, сайтом тощо.

scrolling-screenshots

Новий пошук на пристрої із системою AppSearch: розробники застосунків зможуть обирати, які частини їхніх програм будуть індексуватись для універсального пошуку на пристрої або в інших програмах. Наприклад, можна шукати певний електронний лист через поле пошуку на пристрої.

Наступну версію Android 12 мають опублікувати в серпні, це буде стабільний реліз, наближений до остаточної збірки. Щоб взяти участь у бета-тестуванні, потрібно зареєструватись на сайті Google, а тут можна переглянути список сумісних пристроїв.

Нагадаємо, нещодавно команда Google представила Android Game Development Kit — повний набір інструментів та бібліотек, які допоможуть розробляти й оптимізувати ігри для Android.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація