У наступній версії Android з'явиться підтримка «DNS over TLS»

1 хв. читання

Google повідомив про додавання підтримки технології «DNS over TLS» до тестової збірки Android P Developer Preview, яку використовують для тестування функціональності наступного релізу Android. Ця функція дозволить захистити канал зв'язку з DNS-сервером.

Таким чином, платформа Android стане першою з популярних ОС з вбудованою функцією шифрування трафіку DNS, що може істотно підштовхнути просування технології «DNS over TLS» і в інших системах.

В налаштуваннях Android (Private DNS в секції Network & internet) можна налаштувати автоматичне вмикання «DNS over TLS» для поточного DNS-сервера, якщо він підтримує даний протокол, а також опція для вказівки сервера вручну. Для розробників застосунків у API додана нова функція LinkProperties.isPrivateDnsActive(), що дозволяє перевірити чи застосовується в поточному оточенні захищений канал зв'язку для DNS.

Збірку Android P Developer Preview з підтримкою «DNS over TLS» можна спробувати в рамках програми бета-тестування, яка вже доступна для власників пристроїв Pixel, Pixel XL Pixel 2 і Pixel 2 XL.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація