Slack оновив дизайн

1 хв. читання

Slack представила новий дизайн застосунку — його спростили й зробили зручнішим. В компанії кажуть, що це найбільший редизайн за всю історію програми.

У новій версії змінили інтерфейс бокової панелі. Тепер тут можна сортувати канали, повідомлення, застосунки та групувати їх у розділи. Однак ця функція доступна лише у платних пакетах Slack.

slacknewsidebar

Також можна налаштувати ширину бокової панелі та змінити її оформлення, розробники випустили 11 нових тем. Ще додалась нова секція «Mentions & Reactions».

New-menu

На боковій панелі з'явилась універсальна кнопка для швидкого створення повідомлень. Спочатку можна написати текст, а тоді обрати чат, в який потрібно надіслати повідомлення.

Compose

Також є багато дрібних змін в інтерфейсі, які роблять пошук і перемикання зручнішим, а дизайн застосунку лаконічнішим і легшим.

Цікаво, що для редизайну команда використовувала Slack. У спільному каналі зібрали продакт-менеджерів компанії, розробників, дизайнерів та приблизно 100 користувачів, які є адміністраторами Slack або допомагають розгортати його на підприємствах. Загалом в тестуванні брали участь близько 30 компаній.

Поки змінились лише настільна і вебверсія програми, Slack планує оновити дизайн і для мобільного застосунку протягом кількох тижнів.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація