Великий редизайн Trello: що змінилось

2 хв. читання

Atlassian суттєво оновила свою платформу для керування проєктами Trello: змінила дизайн, логотип та функціональність сервісу. Наприклад, на дошках Trello з'явились нові способи візуалізації даних, покращилась навігація, а в карток стало більше можливостей.

Дошки Trello тепер мають декілька режимів перегляду. Наприклад, можна увімкнути часову шкалу (таймлайн), щоб відстежувати прогрес роботи, змінювати дедлайни тощо.

Trello-TimelineAdjustStartEnd

Формат таблиці дозволяє зібрати картки з бордів та організувати їх в електронний список, у якому зручно шукати й фільтрувати картки.

Trello-Team-Table-View-GTM-1

Дашборд збирає ключові дані про проєкти та візуалізує їх у вигляді графіків.

Великий редизайн Trello: що змінилось

Календарний формат показує завдання на місяць і дозволяє на льоту перетягувати дедлайни й автоматично оновлювати картки.

Великий редизайн Trello: що змінилось

Цю платформу Views невдовзі відкриють для сторонніх розробників, аби вони могли змінювати сервіс для власних команд.

Також на Trello з'явились нові типи карток:

  • З посиланнями: якщо вставити URL у заголовок картки, вона показуватиме прев'ю й інтегруватиметься з іншими сервісами: YouTube, Instagram, Dropbox, Stripe, Salesforce, InVision, Google Drive тощо. Невдовзі ці документи можна буде не лише переглядати, а й редагувати одразу з Trello.

  • Картки для дощок: працюють так само, як і картки з посиланнями, але з лінком на певні дошки.

  • Дзеркальні: мають з'явитись протягом найближчих місяців. Одну картку можна буде скопіювати одразу на декілька дощок, тоді оновлення з однієї картки автоматично з'являтимуться на всіх.

Trello-Card-Types

Для кращої навігації на Trello мають додати нову панель управління (ліворуч), яка допоможе структурувати роботу й користуватись фільтрами.

nav-new-small

Atlassian придбала Trello у 2017 році й каже, що зараз платформою послуговується понад 50 мільйонів користувачів. Розробники планують й далі розвивати її, щоб користувачам було зручніше працювати зі сторонніми сервісами на кшталт Google Drive, Jira та Slack. Про всі оновлення можна дізнатись у блозі компанії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація