Tesla опублікувала вихідний код деяких автомобільних технологій

1 хв. читання

Tesla використовує у своїх автомобільних платформах відкриті програмні платформи Linux і BusyBox, але не поспішає ділитися своїм вихідним кодом, як того вимагає загальна публічна ліцензія. Однак ситуація почала потроху змінюватись.

Першим кроком стала публікація репозиторіїв з вихідним кодом ядра Linux й оточенням buildroot. Компоненти buildroot і ядро Linux застосовуються для створення системного образу платформи Autopilot й інформаційно-розважальних систем на базі чіпів NVIDIA Tegra, які застосовують в електромобілях Model S і Model X. Доступний код відповідає випуску платформи 2018.12 й буде регулярно оновлюватися за формування нових релізів.

Опубліковані матеріали не включають пропрієтарні компоненти, що використовуються при формуванні системного оточення на базі відкритого ПЗ, такого як драйвери NVIDIA й програмний стек Autopilot. Проте, наданий код дозволить розробникам хоча б глянути на програмну сторону електромобілів Tesla, й, можливо, використовувати щось з цього коду для своїх власних програм.

Робота по виконанню вимог GPL ще не завершена, тому ми можемо найближчим часом очікувати на публікацію вихідних текстів інших підсистем.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація