NVIDIA відкрила код нейромережі, що генерує пейзажі з начерків

1 хв. читання

У березні NVIDIA показала демоверсію нейромережі GauGAN, яка створювала реалістичні пейзажі з дуже схематичних начерків. Малюнок з декількох ліній миттєво перетворювався на зображення водоспадів, гір та полів.

Учора компанія вирішила потішити всіх ще раз — і відкрила усі вихідні тексти системи й пов'язані з проектом натреновані моделі. Та напрацювання можна використовувати лише з некомерційною метою, вони захищені ліцензією CC BY-NC-SA 4.0 (Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0). Код написаний мовою Python з фреймворком PyTorch.

0-1555137687

Начерки оформлюються як сегментована мапа, що визначає розташування об'єктів в просторі. Тип цих об'єктів задає колір: блакитна заливка позначає небо, синя — воду, темно-зелена — дерева, світло-зелена — траву і так далі. На базі еталонних зображень визначається загальний стиль композиції та період дня.

0-1555138303

Для високого рівня реалістичності одночасно діють дві нейронних мережі: генератор і дискримінатор. Перший формує картинку завдяки змішуванню елементів зі справжніх фото. Другий тим часом шукає всі можливі відхилення. Зрештою формується такий собі зворотний зв'язок, коли генератор з кожним разом компонує більш якісні елементи, допоки дискримінатор не зможе відрізнити їх від справжніх.

Важливо, що цей проект — лише демонстрація можливостей нейромережі. В аналогічний спосіб його можна навчити розпізнавати й створювати інші об'єкти, тож це буде незамінний інструмент для розробників ігор, ландшафтних дизайнерів, проектувальників та архітекторів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація