Топ 5 Найкращих Сервісів Для Фрілансерів! Топ Фріланс Бірж Для Віддаленої Роботи

Топ 5 Найкращих Сервісів Для Фрілансерів! Топ Фріланс Бірж Для Віддаленої Роботи
5 хв. читання

**Підібрали для вас найкращі Фріланс Сервіси для роботи та пошуку фрілансерів! **

  1. Upwork Комісія - 10% - 20% (залежить від суми контракту, що більше, то менше комісія)

Перелік - PayPal, Payoneer, прямий платіж Одна з найпопулярніших фріланс-платформ у світі. База майже півтора мільйона клієнтів дозволяє фріланс-фахівцеві майже будь-якої індустрії знайти замовлення для себе. Найважливіше, як короткостроковий, так і довгостроковий. Нещодавно платфора запустила преміум-аккаунт для фрілансерів топового рівня. Суть змін полягає в тому, що вибудовуючи ваше портфоліо та проекти над якими ви працювали, ви отримуєте можливість вибирати, які саме проекти показувати потенційному замовнику. Тобто, закидаючи на "бід" вашу пропозицію, замовник у профайлі бачить релевантні для нього проекти, які ви вибрали спеціально для нього. Згідно зі статистикою платформи, у 2017 році найбільш затребуваними скілами у фріланс-фахівців були Robotics, Blockchain та Bitcoin. Одним із значних недоліків платформи через її масовість відзначають велику кількість фахівців з Індії, які пропонують дешеві та неякісні послуги, тому є відтік серйозних клієнтів та, очевидно, професіоналів-фрілансерів.

  1. Toptal Комісія - 100-400 $

Перерахування - Payoneer, PayPal, на ваш валютний рахунок Ця платформа вибирає лише "вершки" фріланс-світу. Як вони самі заявляються для своїх замовників: "Ви маєте шанс попрацювати з ТОП-3% фрілансерів світу". На тлі інших платформ Toptal відрізняється досить специфічним процесом відбору фрілансерів, що складається із 4 етапів. 1 етап - тестування на знання мови та тест особистості. Він не надто складний і займає до 15 хвилин вашого часу 2 етап – технічне тестування. Вам дають 90 хвилин на вирішення трьох завдань. Якщо ви вирішите дві правильно - ви точно пройдете далі. Завдання надсилають згідно з вашими даними та специфіки, яку ви надсилаєте напередодні. 3 етап – технічне інтерв'ю. Ви будете спілкуватися з одним з інженерів компанії. Він дасть вам кілька завдань, які необхідно вирішити. Важливо, що тут потрібно вирішити все, якщо дві правильні, а одна ні - це означає, що ви не пройшли. 4 етап – тестовий проект. Вам дадуть проект, який потрібно реалізувати за два тижні. Після відведеного часу інженер компанії перегляне ваші результати та дасть фідбек. У разі позитивної відповіді ви стаєте "резидентом" платформи та маєте доступ до проектів таких компаній як Airbnb, Zendesk тощо.

  1. PriceWork Комісія – 8%

PriceWork.org - це онлайн-платформа, яка пропонує широкий спектр послуг для замовників і фрілансерів. На Pricework.org ви можете знайти фрілансерів з різними навичками та спеціалізаціями, такими як веб-розробка, дизайн, маркетинг, написання статей, переклади, адміністративна підтримка та багато іншого. Ви також можете опублікувати свій проект та запросити фрілансерів робити на нього ставки. Пропоновані на PriceWork послуги включають не тільки пошук фрілансерів, але і інструменти, які допомагають замовникам і фрілансерам ефективно співпрацювати. Система безпечних платежів забезпечує безпеку всіх транзакцій, а також дозволяє отримувати звіти про статус оплати та терміни виконання проекту. Ви також можете спілкуватися з фрілансерами через вбудовані інструменти обміну повідомленнями та обговорення завдань. Для фрілансерів PriceWork надає можливість створення профілю, де вони можуть розміщувати свої портфоліо, резюме та інформацію про свої навички та досвід роботи. Це дозволяє замовникам швидко та легко знаходити відповідних виконавців та знайти найкращу відповідність для своїх проектів.  Біржа PriceWork є міжнародною та доступна різними мовами, що дозволяє працювати з клієнтами та фрілансерами з різних країн та культурних середовищ.

Загалом, PriceWork.org – це зручний та надійний інструмент для замовників, які шукають кваліфікованих фрілансерів, та для фрілансерів, які хочуть знаходити роботу у різних категоріях. Фріланс Біржа

  1. PeoplePerHour Комісія – 20%

Також досить популярний сайт для фрілансу. Головною відмінністю біржі фрілансу є система геотаргетингу. Ця система дозволяє наймати людей, які знаходяться поруч із вами, для роботи в потрібному регіоні. Ви можете брати замовлення як на проект, так і якщо замовник сам зв'яжеться з вами. Біржа також має ряд інших особливостей: ви можете створити обліковий запис і працювати одночасно як замовник та фрілансер, всі платежі захищені Escrow та PeoplePerHour Wallet, наявність кураторів, які перевіряють якість роботи фрілансерів.

  1. Freelancehunt Комісія – 12%

Ця біржа фрілансу також із СНД, тут не обов'язково знати англійську мову. На сайті можливе створення замовлень у двох форматах - проекти та конкурси. Проект - це звичайне замовлення із завданням, як і на інших біржах фрілансу, конкурс передбачає вибір кращої роботи, на яку прийде відгук на її публікацію. Відповідно, тільки вона і буде оплачена. На біржі є безпечні угоди, а також арбітраж суперечок від адміністрації біржі. Якщо fl.ru своєю концепцією більше нагадує Freelancer, то біржа фрілансу Freelancehunt по суті спробувала скопіювати Upwork із додаванням деяких деталей від Fiverr та People Per Hour. Якщо ви не хочете спілкуватися англійською мовою, можете скуштувати цей сайт.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Сергій Добряк 2
Фрілансер, бекенд розробник!
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація