Tor Project випустив свій браузер для Android

1 хв. читання

Після восьми місяців тестування Tor Project опублікував у Google Play Store першу стабільну версію Tor Browser для Android.

За словами розробників, цей проект спрямований на користувачів, які щодня заходять в інтернет з мобільного. Їх кількість зростає, а приватність постійно порушується, наскрізними стали відстежування даних та цензура.

Ми подбали, щоб проксі не можна було обійти, щоб First-Party Isolation (FPI) захищала вас від міжсайтового відстеження і працювали більшість із відбитків пальців.

Між десктопною і мобільною версією ще є відмінності, але Tor Browser для Android забезпечує майже такий самий рівень захисту, що й основний браузер Tor.

Перша версія Tor Browser для Android має номер версії 8.5 і синхронізується з іншими випусками браузеру — для Windows, Mac і Linux. Також випустили Tor Browser v8.5 для інших платформ.

Офіційної версії для iOS поки що немає, але розробники радять встановлювати на iOS Onion Browser.

Зараз Mozilla фінансує грант для дослідників, які шукають спосіб інтегрувати протокол Tor у Firefox, де він працюватиме в режимі Super Private Browsing. Нагадаємо, що Tor Browser побудований саме на Firefox.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація