У 2024 році 15% ентерпрайз-застосунків використовуватимуть контейнери

1 хв. читання

Аналітична компанія Gartner опублікувала свій перший прогноз, присвячений майбутньому контейнерів на світовому ринку. Дослідники аналізували програмне забезпечення і сервіси для контейнеризації. Передбачається, що вони швидко поширяться, але технологія не вплине суттєво на виробників ПЗ.

У прогнозі зазначено, що до 2024 року контейнери стануть стандартним вибором для 75% нових корпоративних застосунків. Зараз їх використовують 5% ентерпрайз-застосунків, а у 2024 році їх має бути 15%. До того ж часу контейнерами будуть послуговуватись 75% великих підприємств у розвинутих країнах (зараз цей показник сягає 35%).

Також очікується швидке зростання прибутків компаній на кшталт Red Hat, Rancher і VMware. Однак ще більше від контейнерів виграють IaaS-провайдери та девелопмент-консультанти.

Водночас у Gartner вважають, що контейнери не стануть пріоритетним напрямком для компаній, адже існують ще й інші фактори, наприклад, перенесення SAP HANA в хмару чи бюджетні обмеження.

Дослідники також зазначають, що безпосередній прибуток від контейнерів, імовірно, не буде грандіозними, та вони можуть бути важливими для інших галузей — наприклад, для відкритих екосистем на кшталт Linux.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація