У Chrome для Android з'явився Lite-режим і функція lazy-loading

1 хв. читання

У Chrome з'явився режим Lite Mode і автоматична функція lazy-loading для вмісту сторінок. Завдяки цьому Chrome 77 для Android зменшує використання даних на 60%.

Як це працює

З увімкненим Lite-режимом Chrome не завантажує весь вміст сторінки одразу. Спочатку користувач бачить перший екран і контент на ньому — якщо не прогорнути сторінку донизу, то і дані звідти не будуть завантажуватись. Друга половина сторінки перебуває в режимі очікування, файли звідти підвантажаться, коли користувач прокрутить екран.

Speed-at-Scale-Web-Perf-Tips-Tricks-From-The-Trenches-a

Так сайт відкривається швидше і витрачається менше ресурсів — а це корисно для користувачів з обмеженим трафіком або поганим з'єднанням. Функція діє для елементів <iframe>, <img>, <picture> та фонових CSS-зображень.

Автоматичне «ліниве» завантаження працюватиме, лише якщо користувач увімкнув режим Lite mode (це можна зробити у налаштуваннях браузера). Власники сайтів можуть дізнатися, скільки відвідувачів користуються таким режимом. Цей показник відстежується за допомогою SaveData JavaScript API в аналітиці.

Також у Chrome 77 для Android додали режим міжсайтової ізоляції для захисту від атак.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація