У Chrome додали групування вкладок

1 хв. читання

В останніх випусках Chrome розробники тестували функцію групування вкладок, зрештою її додали у браузер. Зараз вона доступна у бета-версії, повністю групування розгорнуть у випуску Chrome 83 протягом наступного тижня.

chrome-tab-groups-1

Функція працює досить інтуїтивно: якщо натиснути правою кнопкою миші на вкладку, її можна додати у певну групу або створити нову. Групи можна перетягувати й візуально організувати за кольором, щоб було зручніше орієнтуватися. Якщо браузер закрити й відкрити знову, групи будуть завантажуватись автоматично.

Сортування вкладок має вже працювати у бета-версії Chrome: якщо функція ще не з'явилася, Google радить перезапустити браузер. Також групування можна увімкнути вручну у Chrome 81 — через прапорець: chrome://flags/#tab-groups.

Наступного тижня має вийти стабільна версія Chrome 83 для Mac, Windows, Linux і Chrome OS з цією функцією. Однак розгортання буде поступовим, адже розробники хочуть забезпечити продуктивність і стабільність роботи браузера. Поки що не зазначається, коли групування вкладок з'явиться на пристроях Android чи iOS.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація