У Gmail можна буде вказати час надсилання листа

1 хв. читання

Відомо, як Google обожнює першоквітневі жарти й дудли, та п'ятнадцять років тому у цей день він цілком серйозно створив один з найвідоміших своїх продуктів: Gmail.

Перші три роки сервіс був бетою, доступ до якої можна було отримати лише за запрошенням або через SMS. Згодом реєструватися змогли усі охочі і зараз це найпопулярніший сервіс електронної пошти у світі.

Щоб відзначити 15-річчя продукту, Google анонсував функцію планування імейлів. Тобто ви зможете написати листа та встановити час його надсилання. Це особливо зручно для тих, хто працює ночами або переписується з людьми з інших часових поясів.

SCHEDULE-SEND-DESKTOP

Запланувати імейл можна, якщо натиснути на стрілку поруч із кнопкою «Надіслати», тоді має з'явитися режим планування (shedule send). Звісно, час надсилання листа можна буде змінити або скасувати дію взагалі.

Цікаво, що Google запускає цю функцію як частину недавньої тенденції «цифрового добробуту» (digital well-being). Вона змусила всі основні технологічні компанії, зокрема й Google, запровадити функції, що мають режим «вимикання».

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація