У Google Cloud стався збій, що порушив роботу YouTube, Gmail і Snapchat

1 хв. читання

Сьогодні вночі YouTube, Snapchat, Gmail, Vimeo, Discord, Pokemon GO та багато інших сервісів працювали нестабільно або не працювали зовсім. Причиною стало відключення Google Cloud, який підтримує усі ці сервіси. Проблеми були переважно на території США, однак є свідчення і про складнощі в Європі.

Google вже надав невеликий звіт і пообіцяв розповісти більше після того, як закінчиться внутрішнє розслідування. На думку компанії, причиною збою у Google Cloud стало перевантаження мережі.

Компанія налаштовувала роботу протягом чотирьох годин. За іронією долі, збій зачепив навіть внутрішні інструменти, через які розробники Google спілкувались, намагаючись подолати проблему.

Видання ZDNet припускає, що цей збій пов'язаний із роботою Level 3 — американського інтернет-провайдера, що забезпечує зв'язок та інші послуги для центрів Google. У січні вже була подібна ситуація, коли через Level 3 вимкнулись служби аутентифікації для всіх сервісів Microsoft, зокрема для Office 365, Dynamics 365 й Azure Government Cloud.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація