У Slack додали нову функцію: спільні канали для 20 компаній

1 хв. читання

У середу команда Slack представила нову функцію — Slack Connect — яка має поліпшити комунікацію між компаніями. Вона дозволяє створити захищений канал, в якому можна об'єднати до 20 компаній і працювати з чатом і застосунками в режимі реального часу.

Протягом останніх місяців понад мільйон користувачів тестували цю функцію, а тепер компанії відкрила її для власників платних пакетів.

Slack-Connect-Multiple-orgs-in-a-channel

Connect має допомогти компаніям зробити комунікацію швидшою і безпечнішою, ніж спілкування через ту ж електронну пошту. Ідея в тому, щоб замість ланцюжків електронних листів користувачі могли було просто поділитись посиланням в одному каналі, підписувати тут контракти, перевіряти рахунки, керувати замовленнями.

Новою функцією вже послуговуються для підтримки користувачів, взаємодії з постачальниками, партнерами тощо. Сервіс також мають інтегрувати з Outlook і Google Calendar, щоб було легше планувати зустрічі чи конференції. В майбутньому розробники хочуть перетворити Connect на платформу для обміну корпоративними застосунками між організаціями.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація