У США оголосили обвинувачення російським хакерам Sandworm

1 хв. читання

Міністерство юстиції США оголосило обвинувачення шістьом російським хакерам, відповідальим за проведення серії кібератак. Зокрема за поширення вірусу NotPetya у 2017 році, атаку на енергосистему України у 2015 році, втручання у президентські вибори у Франції, Олімпійські ігри у Південній Кореї тощо (з усім переліком обвинувачень можна ознайомитись у копії документу).

У звинуваченні вказано, що це була найбільш руйнівна серія комп'ютерних атак, за яку відповідає одна група людей. Усі шість учасників групи Sandworm працюють на Головне розвідувальне управління Росії.

Жодна країна не перетворювала свій кіберпотенціал на зброю так злочинно і безвідповідально, як Росія. Йдеться про необґрунтовані й безпрецедентні збитки заради дрібних тактичних переваг і задоволення приступів злоби.

fbi-cyber-indictment-gru

На конференції Міністерства юстиції показали фотографії учасників Sandworm. Серед них: Юрій Андрієнко, 32 роки, Сергій Детістов, 35, Павло Фролов, 28, Анатолій Ковальов, 29, Артем Очиченко 27 і Петро Пліскін, 32. Імовірно, що зараз всі вони перебувають у Росії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація