Вийшла версія Microsoft Teams для Linux

1 хв. читання

Вийшла попередня версія Microsoft Teams для Linux; завантажити її можна у форматах deb та іrpm. Це перша програма з пакета Office 365, яку Microsoft адаптувала для цієї ОС.

В такий спосіб компанія хоче збільшити кількість користувачів, аби вони могли запускати програми Microsoft на різних платформах. Поки що це лише Teams, але з часом можуть з'явитись Linux-версії інших Office-застосунків.

Оскільки це попередня версія, її функціонал дещо вужчий, ніж у Teams для Windows. Наприклад, у Linux-варіанті не можна відкрити спільний доступ до екрана під час спілкування. Та розробники кажуть, що удосконалять програму перед остаточним релізом.

Teams

Те, що Microsoft почала робити Linux-версії програм — ще одне свідчення того, що компанія змінює своє ставлення і до Linux, і до розробок open source. Цьогоріч Microsoft опублікувала на GitHub свої напрацюваня для ядра Linux, пообіцяла зробити сумісну версію браузера Edge і приєдналась до закритої групи linux-distro.

Окрім цього, Microsoft Teams активно змагається зі своїм найбільшим конкурентом Slack. У липні стало відомо, що Teams має більше користувачів, тоді у Slack підкреслили, що їхня аудиторія активніша. В листопаді Teams повідомили про 20 млн активних користувачів щодня, а Slack звинуватили Microsoft у плагіаті рекламного ролика. Зазначимо, що Slack має Linux-версію програми майже два роки.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: sed ;, nmcli linux, grafql