Microsoft Teams популярніший за Slack

1 хв. читання

Корпоративний месенджер Microsoft Teams обігнав свого конкурента Slack за кількістю користувачів. За даними Microsoft, їхнім ПЗ користуються 13 млн щодня і 19 млн щотижня.

Натомість Slack має лише 10 млн щоденних активних користувачів (дані з фінансового звіту, опублікованого у квітні цього року). Актуальної статистики компанія надати не може — після первинної публічної пропозиції акцій (IPO) у Slack «тихий» період, тож нових цифр немає.

Oxf6OnC

Microsoft Teams існує вже два роки, але раніше кількість їхніх користувачів не оприлюднювалась. Компанія зробила це лише після того, як аудиторія Teams стала більшою, ніж у Slack. Щоправда, в березні Microsoft казала, що їхнім месенджером послуговуються 500 000 компаній, однак про кількість осіб не йшлося.

Видання The Verge наголошує, що конкуренція Teams і Slack не зовсім чесна. Microsoft постачає Teams з сервісом Office 365, на який підписуються підприємства. Натомість Slack — це окремий платний продукт, тож у Microsoft є серйозна перевага серед певних типів компаній. Та Slack все одно завойовує серця стартапів і невеликих організацій, які не покладаються на Word, Excel і Outlook.

Це два різних продукти, що працюють для різних аудиторій. Здорова конкуренція за частину користувачів може зробити обидва сервіси кращими, та навряд знищить один з них.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація