Вийшов Raspberry Pi 4: з кращим процесором і підтримкою 2 моніторів 4K

1 хв. читання

Сьогодні Raspberry випустила новий реліз одноплатового комп'ютера Raspberry Pi 4 Model B. Попередня версія вийшла у березні минулого року і різниця між випусками суттєва.

Raspberry Pi 4 працює на новому 4-ядерному процесорі Broadcom BCM2711 з ARM Cortex-A72, частотою 1,5 ГГц та підтримкою декодування H.265. Користувачі зможуть отримати до 4 ГБ оперативної пам'яті, хоча базова конфігурація передбачає лише 1 ГБ. У попередніх випусках Raspberry Pi було або 512 Мб, або 1 ГБ, тож в плані продуктивності новий реліз серйозно перевершує попередників.

Також в новому випуску є два порти micro-HDMI. Можна виводити 4K-зображення на два монітори одночасно зі швидкістю 60 кадрів за секунду.

Pi 4 постачатиметься з підтримкою Bluetooth 5.0 (у попередній версії було 4.2). Також додались два USB 3.0, які передають дані в десять разів швидше, ніж у попередньому випуску. Для підключення до інтернету працюватиме порт Ethernet port та 802.11ac Wi-Fi.

Також компанія представила нове програмне забезпечення Raspbian на базі Debian 10 Buster, що має вийти невдовзі. Останній випуск має сучасніший інтерфейс, новий браузер Chromium 74 і технічні удосконалення.

Raspberry Pi 4 Model B продаватиметься через авторизованих представників відсьогодні. Базова модель Pi 4 з 1 ГБ оперативної пам'яті коштуватиме 35 доларів; 2 ГБ — 45 доларів, а 4 ГБ обійдуться в 55 доларів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: "ssh -v", швидкість usb 3.0, usb 3.0